Strona główna Pożary, wypadki, miejscowe zagrożenia Groźne potrącenie w Jelitowie! W akcji śmigłowiec LPR

Groźne potrącenie w Jelitowie! W akcji śmigłowiec LPR

Do bardzo groźnego wypadku doszło dzisiaj około godziny 9:40 w Jelitowie (gm. Niechanowo). Na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Żółcz zderzył się samochód osobowy marki Fiat Cinquecento z rowerzystką.

W wyniku zdarzenia kobieta jadąca rowerem odniosła poważne obrażenia ciała. Załoga karetki, która dotarła na miejsce zadecydowała o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego załoga przetransportowała poszkodowaną do szpitala w Poznaniu. Miejsce lądowania zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Niechanowie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierująca rowerem jadąc od strony Jelitowa skręcała na skrzyżowaniu w lewo. Najprawdopodobniej w tym momencie doszło do zderzenia.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, samochodem Cinquecento kierowała 20 letnia mieszkanka gminy Niechanowo. Była trzeźwa. Z tej samej gminy pochodziła 42 letnia rowerzystka, poszkodowana w wypadku.

3 KOMENTARZE

  1. Po samym samochodzie widać jak poważny był wypadek. Dużo zdrowia dla Pani poszkodowanej życzę i wsparcia psychicznego dla Pani kierującej samochodem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here