Strona główna Pożary, wypadki, miejscowe zagrożenia Kolizja z udziałem 4 pojazdów

Kolizja z udziałem 4 pojazdów

Dzisiaj około godziny 12:45 na drodze krajowej numer 15 pomiędzy Cielimowem a Żydowem doszło do kolizji, w której udział brały aż 4 samochody osobowe. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, policja oraz zastępy straży pożarnej z OSP Czerniejewo oraz OSP Żydowo.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w na pasie jezdni prowadzącym od Wrześni do Gniezna znajdował się konar. Kierujący samochodem Peugeot 206 chcąc uniknąć z nim zderzenia ostro zahamował. W tył jego pojazdu uderzył wtedy Volswagen Passat. Na tył Volkswagena najechał Peugeot 307. Jadący za nim Volkswagen Polo uniknął natomiast zderzenia z poprzedzającym pojazdem, „uciekając” z jezdni.

Żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie odniosła poważniejszych obrażeń i nie wymagała hospitalizacji. Uczestnicy zostali przebadani na miejscu przez ratowników oraz lekarza z karetki. Dziecko podróżujące w jednym z samochodów otrzymało od strażaków pluszowego misia. Na czas trwania akcji ruch na drodze DK15 odbywał się wahadłowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here