Strona główna Z policyjnego notesu i inne Komendant Główny gościł w Komendzie Policji w Gnieźnie

Komendant Główny gościł w Komendzie Policji w Gnieźnie

Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński w towarzystwie insp. Rafała Batkowskiego odwiedził policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. W trakcie wizyty rozmawiał z insp. Arturem Sobolewskim Komendantem Powiatowym Policji w Gnieźnie i policjantami pełniącymi służbę.

W sobotę 7 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie złożył wizytę nadinspektor Marek Działoszyński Komendant Główny Policji. Towarzyszył mu inspektor Rafał Batkowski, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu. Podczas pobytu w jednostce szef polskich policjantów rozmawiał z oficerem dyżurnym i policjantami pełniącymi w tym dniu służbę. Inspektor Artur Sobolewski, Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie przedstawił strukturę jednostki oraz opowiedział o sprawach, którymi gnieźnieńscy policjanci zajmują się najczęściej.

Okazją do wizyty w KPP Gniezno był udział nadinspektora Marka Działoszyńskiego w uroczystych obchodach ingresu apb Wojciecha Polaka na stanowisko metropolity gnieźnieńskiego i Prymasa Polski. Abp Wojciech Polak nowym metropolitą gnieźnieńskim i prymasem Polski został mianowany przez papieża Franciszka 17 maja. Zastąpi na tym stanowisku prymasa abp Józefa Kowalczyka, który po osiągnięciu 75 lat przechodzi na emeryturę.

Policjanci z Gniezna w sobotę brali udział w zabezpieczeniu pobytu licznych wiernych w Katedrze Gnieźnieńskiej w związku z ingresem apb Wojciecha Polaka.

(KPP Gniezno)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here