Strona główna Pożary, wypadki, miejscowe zagrożenia Zderzenie 3 pojazdów na krajowej „piątce”

[Modliszewo] Zderzenie 3 pojazdów na krajowej „piątce”

Trzy samochody – osobowy Peugeot 206, ciężarowy Renault Magnum oraz dźwig Faun zderzyły się dzisiaj na drodze krajowej numer 5 w Modliszewie (gm. Gniezno). W wyniku tego wypadku ogólne obrażenia ciała odniosła kobieta kierująca osobówką. Pogotowie ratunkowe przetransportowało ją do gnieźnieńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło o godzinie 7:55. Kierujący zestawem ciężarowym z naczepą, jadąc od strony Bydgoszczy w kierunku Gniezna, na prostym odcinku drogi najechał na tył hamującego samochodu marki Peugeot, w wyniku czego samochód osobowy wjechał do przydrożnego rowu. Po zderzeniu ciężarówka przemieściła się do przodu i uderzyła dodatkowo w tył skręcającego w drogę gruntową dźwigu marki Faun – informuje rzecznik gnieźnieńskiej policji, Anna Osińska.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Kobieta podróżująca Peugeot-em pozostała w szpitalu. W działaniach ratowniczych brali udział policjanci, załoga karetki pogotowia ratunkowego oraz strażacy z JRG w Gnieźnie, OSP w Modliszewie oraz OSP w Zdziechowie.

Zdjęcia udostępniamy dzięki uprzejmości OSP w Modliszewie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here