Strona główna Pożary, wypadki, miejscowe zagrożenia Pożar w stolarni

Pożar w stolarni

Aż 10 zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do miejscowości Piekary (gm. Gniezno), gdy około godziny 20:15 do stanowiska kierowania PSP w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze stolarni przy ulicy Poziomkowej.

Do pożary wyruszyły 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Gnieźnie, po dwa z OSP Zdziechowa i OSP Modliszewo oraz po jednym z OSP Kłecko i OSP Mnichowo. Po dotarciu na miejscu okazało się jednak, że skala pożaru jest duża mniejsza niż początkowo przypuszczano.

Jak informuje st. kpt. Mieczysław Leśny z Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie, wewnątrz budynku zapaliły się trociny w wyciągu do trocin. Ogień rozprzestrzenił się też na trociny w bliskim sąsiedztwie wyciągu oraz częściowo na tzw. płyty obornickie, ściany i dach. Straty oszacowano wstępnie na około 26 tysięcy złotych.

Na miejsce pożaru przyjechała także policja.

4 KOMENTARZE

  1. Przyjedziesz tym nowoczesnym autem, guziczek nie zadziała i stoisz. W tych muzeach jak się zatrzyma, urwie to nogą kopniesz i walczysz dalej 🙂 i wymiana w serwisie kilka tyś, a pospawanie ewentualnej dźwigni 2 dobre piwa spawaczowi.I czy koszty wtedy nie są większe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here