Strona główna Z policyjnego notesu i inne Trzech nietrzeźwych kierowców w jeden weekend

Trzech nietrzeźwych kierowców w jeden weekend

Gnieźnieńscy policjanci w wyniku kontroli drogowych przeprowadzonych w ciągu minionego weekendu ujawnili 3 kierowców, którzy w stanie nietrzeźwości usiedli za kierownicę.

W piątek, kilka minut przed godziną 14, na ul. Matejki w Gnieźnie funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem astrą, 38-letniego gnieźnianina. Przeprowadzone badanie kierowcy w wydychanym powietrzu wykazało 1,6 promila alkoholu. Auto, którym kierował 38-latek zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany 8 grudnia w Trzemesznie. Pijany mężczyzna wjechał volkswagenem polo na teren gospodarstwa rybackiego. 27-letni obywatel Ukrainy, przebywający w Trzemesznie, miał 1,9 promila alkoholu w organizmie.

9 grudnia policjanci z Kłecka w Mieleszynie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Nissanem Micra. Przeprowadzone badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przypominamy kierującym, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Gniezno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here